Jak se dostat na letiště ve městě Budapešť?

Nejlepší způsoby, jak se dostat na letiště ve městě Budapešť

Letiště Ferenc Liszt ve městě Budapešť je jedno z nejdůležitějších středisek pro leteckou dopravu v Maďarsku. Není divu, že se turisté i místní obyvatelé často ptají, jak se dostat na letiště ve městě Budapešť. Naštěstí, existuje mnoho způsobů, jak se dostat na letiště.

Vzdálenost Letiště Ferenc Liszt od centra Budapešti

Letiště Ferenc Liszt se nachází asi 16 kilometrů od centra města Budapešť. To je asi 15 minut jízdy autem.

Nejlepší způsoby, jak se dostat na letiště ve městě Budapešť

  • Autem – můžete jet autem na letiště, ale musíte se připravit na zácpu. Pokud jedete z centra města, musíte vzít v úvahu, že vyplatí se vám předem rezervovat parkovací místo.
  • Autobusem – existuje několik autobusových link na letiště, které jezdí z centra města. Je to oblíbená volba, protože je to levné a rychlé.
  • Taxíkem – Taxíky jsou dostupné všude a přímá jízda z centra města do letiště trvá asi 20-30 minut.
  • Vlakem – Můžete se dostat na letiště ve městě Budapešť pomocí vlaku. Je to bezpečná a pohodlná volba, je to také velmi levné.

Kromě toho, existuje mnoho dalších možností, jako je služba Uber nebo jiné služby taxi. Nicméně, tyto možnosti jsou dražší než autobus nebo vlak.

V každém případě, letiště Ferenc Liszt ve městě Budapešť je jedním z nejdůležitějších letišť v Maďarsku. Existuje mnoho způsobů, jak se tam dostat, takže si vždycky můžete vybrat ten, který je pro vás nejvhodnější.

Jak se dostat na letiště ve městě Budapešť?

1. Jak se dostanu nejrychleji na letiště ve městě Budapešť?

Nejrychlejší způsob, jak se dostat na letiště ve městě Budapešť, je využít letištní autobusovou linku. Autobusová linka na letiště ve městě Budapešť je dostupná z centra města a její cesta trvá asi 45 minut.

2. Jaká je nejlevnější cesta na letiště ve městě Budapešť?

Nejlevnější způsob, jak se dostat na letiště ve městě Budapešť, je využít veřejnou dopravu. Linka budapešťského metra na letiště ve městě Budapešť je dostupná z centra města a její cena je asi 800 forintů.

3. Jak dlouho trvá cesta autobusem na letiště ve městě Budapešť?

Cesta autobusem na letiště ve městě Budapešť trvá asi 45 minut. Autobusová linka je dostupná z centra města a jezdí každých 30 minut.

4. Jaká je nejlepší cesta na letiště ve městě Budapešť?

Nejlepší způsob, jak se dostat na letiště ve městě Budapešť, je využít letištní autobusovou linku. Autobusová linka na letiště ve městě Budapešť je dostupná z centra města a její cesta trvá asi 45 minut.

5. Je možné se na letiště ve městě Budapešť dostat taxíkem?

Ano, je možné se na letiště ve městě Budapešť dostat taxíkem. Cesta trvá asi 30 minut a cena je asi 10 000 forintů.

6. Existují nějaké jiné způsoby dopravy na letiště ve městě Budapešť?

Ano, kromě autobusu a taxíku existuje ještě spousta dalších způsobů, jak se dostat na letiště ve městě Budapešť. Tyto způsoby zahrnují vlaky, příměstské vlaky, příměstské autobusy, auta a další.

7. Jaké jsou parkovací možnosti na letišti ve městě Budapešť?

Na letišti ve městě Budapešť jsou k dispozici různé parkovací možnosti. Existují dlouhodobé a krátkodobé parkovací možnosti, které jsou dostupné na letišti. Dlouhodobé parkovací možnosti jsou určeny pro parkování na dobu delší než 24 hodin. Krátkodobé parkovací možnosti jsou určeny pro parkování na dobu kratší než 24 hodin.

8. Jak můžu objednat přepravu z letiště ve městě Budapešť?

Existuje několik způsobů, jak objednat přepravu z letiště ve městě Budapešť. Můžete si objednat taxík, využít veřejnou dopravu nebo si můžete zarezervovat přepravu se svou oblíbenou dopravní společností.

Přejít nahoru