Nejlepší cesty do Frankfurtu nad Mohanem a okolí

Nejlepší cesty do Frankfurtu nad Mohanem a okolí

Frankfurt nad Mohanem je jedním z nejkrásnějších míst v Německu a láká mnoho turistů. Pokud se chystáte na cestu do okolí města, rádi bychom vám pomohli s výběrem nejlepších cest. V tomto článku se dozvíte, jak se tam dostat, co se tam nachází a jaké aktivity si v okolí můžete užít.

Nejlepší způsoby dopravy do Frankfurtu nad Mohanem

Nejlepší způsob, jak se dostat do Frankfurtu nad Mohanem, je autem. Trvá to asi 5-6 hodin od Prahy, ale můžete si užít krásnou scenérii po cestě. Pokud nechcete jezdit sami, můžete se do Frankfurtu dostat i autobusem nebo vlakem. Nejdostupnějším způsobem dopravy je však let. Můžete si pořídit letenku do letiště Frankfurt nad Mohanem a do města se dostanete jednoduše taxíkem nebo veřejnou dopravou.

Co si v okolí Frankfurtu nad Mohanem můžete užít

V okolí Frankfurtu nad Mohanem si můžete užít spoustu zábavy. Mezi nejoblíbenější turistické atrakce patří návštěva městského centra, které je plné obchodů, restaurací a barů. Můžete navštívit také místní muzea a galerie, které vám přiblíží historii města. Pokud máte rádi přírodu, můžete se vydat na procházku po okolních lesech a loukách, kde najdete krásnou přírodu. Nezapomeňte navštívit i okolní obce a městečka, která nabízejí zajímavé výhledy a zážitky.

Seznam nejlepších cest do Frankfurtu nad Mohanem a okolí

  • Autem z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem
  • Autobusem nebo vlakem do Frankfurtu nad Mohanem
  • Lepenkou do letiště Frankfurt nad Mohanem
  • Procházka po městském centru Frankfurtu nad Mohanem
  • Návštěva muzeí a galerií ve městě
  • Procházka po okolních lesech a loukách
  • Navštívení okolních obcí a městeček

Vzhledem k rozmanitosti a kráse Frankfurtu nad Mohanem a okolí je jasné, proč je to tak oblíbené turistické místo. Pokud se chystáte na cestu do okolí, doufáme, že vám tento článek pomohl při výběru nejlepších cest. Užijte si svou dovolenou a nezapomeňte si užít všechny aktivity, které místo nabízí!

Jaká je nejrychlejší cesta do Frankfurtu nad Mohanem?

Nejrychlejší cesta do Frankfurtu nad Mohanem je po dálnici A5. Trasa vede po dálnici A5 z Frankfurtu přes Offenbach am Main, Wiesbaden, Mainz až do Koblenze. Jízda trvá asi 2 hodiny.

Jak dlouho trvá cesta do Frankfurtu nad Mohanem vlakem?

Jízda vlakem do Frankfurtu nad Mohanem trvá zhruba 2 hodiny a 40 minut. Trasa vede z Prahy přes Cheb, Norimberk a Mannheim až do Frankfurtu.

Jaké jsou nejlevnější cesty do Frankfurtu nad Mohanem?

Nejlevnější cestou do Frankfurtu nad Mohanem je autobus. Autobusová jízdenka stojí zhruba 25 EUR a trasa vede z Prahy přes Norimberk a Mannheim až do Frankfurtu.

Je možné dojet do Frankfurtu nad Mohanem letadlem?

Ano, do Frankfurtu nad Mohanem lze dojet i letadlem. Nejbližší letiště je Frankfurt am Main International Airport. Let trvá zhruba 1 hodinu 20 minut.

Existují nějaké speciální nabídky na cesty do Frankfurtu nad Mohanem?

Ano, existují speciální nabídky pro cesty do Frankfurtu nad Mohanem. Některé letecké společnosti poskytují slevy na jízdenky a vlaky nabízejí dárkové poukazy.

Které jsou nejpopulárnější turistické atrakce v okolí Frankfurtu nad Mohanem?

Mezi nejoblíbenější turistické atrakce v okolí Frankfurtu nad Mohanem patří Palác Darmstadt, Goetheova muzea a muzea výtvarného umění, Národní park Taunus a Römerberg – historické centrum města Frankfurtu.

Existují nějaké bezplatné aktivity v okolí Frankfurtu nad Mohanem?

Ano, ve Frankfurtu nad Mohanem a okolí existuje mnoho bezplatných aktivit. Mezi ně patří procházky po Römerbergu, prohlídky hradů Eltz a Schönburg, procházky kolem jezera Main a prohlídky místních kostelů.

Kde se nachází nejbližší autobusové nádraží v okolí Frankfurtu nad Mohanem?

Nejbližší autobusové nádraží se nachází v městečku Hanau, asi 30 kilometrů od Frankfurtu nad Mohanem. Autobusy do Frankfurtu jezdí každou hodinu.

Přejít nahoru