Nejlepší golfové hřiště v Rakousku

Nejlepší golfové hřiště v Rakousku

Rakousko je známé pro své nádherné hory a krásnou krajinu, což je skvělým místem pro golfové hráče. Rakousko je domovem některých z nejlepších golfových hřišť v Evropě. Pokud jste milovník golfu, pak je Rakousko místem, které byste měli navštívit. Zde je seznam nejlepších golfových hřišť v Rakousku:

Golfclub Schloss Schielleiten

Golfclub Schloss Schielleiten je nejstarším golfovým klubem v Rakousku a byl založen v roce 1923. Hřiště se nachází v okolí Salcburku a má 18 jamek, které jsou uspořádány na úžasném kopci, který je obklopen lesem. Hřiště je navrženo tak, aby se skloubilo s přírodním prostředím a je obklopeno zelení. Je také plné vody a dalších přírodních prvků, které z něj činí skvělé místo pro golfové hráče.

Golfclub Semmering

Golfclub Semmering se nachází ve Vídni a je velmi oblíbený mezi golfovými hráči. Jeho 18ti jamečkové hřiště se nachází v krásném prostředí a je obklopeno lesem. Hřiště je navrženo tak, aby se skloubilo s okolní krajinou a nabízí nádherné výhledy na okolní lesy a hory.

Golfclub Bad Kleinkirchheim

Golfclub Bad Kleinkirchheim se nachází ve Spodním Rakousku a je obklopen lesy a horami. Hřiště má 18 jamek a je navrženo tak, aby se dobře skloubilo s okolní krajinou a nabízí nádherné výhledy. Jeho hřiště je obklopeno lesem, což činí tento golfový klub ideálním místem pro golfové hráče, kteří hledají klidné a klidné prostředí.

Golfclub Schloss Fuschl

Golfclub Schloss Fuschl se nachází ve Spodním Rakousku a nabízí 18 jamek. Toto hřiště je obklopeno lesy a horami a je navrženo tak, aby vyhovělo všem úrovním golfových hráčů. Jeho zářivé fairways a zelené travely vytvářejí skvělé prostředí pro golfové hráče, kteří chtějí zažít nádherný golfový zážitek.

Vybírání nejlepšího golfového hřiště v Rakousku není jednoduchý úkol, ale tyto čtyři golfové kluby jsou skvělou volbou pro golfové hráče z celého světa. Všechny tyto kluby poskytují skvělý golfový zážitek díky svému krásnému okolí a profesionálnímu servisu. Každý golfový klub se liší svojí atmosférou, navržením hřiště a obklopením přírody, takže si můžete vybrat podle toho, co vám vyhovuje nejvíce.

1. Kde se nachází nejlepší golfové hřiště v Rakousku?

Nejlepší golfové hřiště v Rakousku se nachází v městě Graz, což je druhé největší město v Rakousku. Hřiště se skládá z 18ti jamkového hřiště, které je obklopeno vrcholky Alp a jeho krásnou krajinou.

2. Jaké jsou vybavení na golfovém hřišti v Rakousku?

Golfové hřiště v Rakousku je vybaveno moderním vybavením, které zahrnuje širokou škálu golfových holek a míčů pro každého hráče. K dispozici je také golfový simulátor, který umožňuje hráčům vyzkoušet si jaké by to bylo hrát golf na skutečném hřišti.

3. Jaké jsou ceny vstupného na golfové hřiště v Rakousku?

Ceny vstupného na golfové hřiště v Rakousku se liší podle sezónních sazeb a typu vstupenky. Na golfovém hřišti je k dispozici celodenní vstupenka, která stojí 40 EUR, a také polodenní vstupenka, která stojí 30 EUR.

4. Mohou se na golfové hřiště v Rakousku objednat lekce golfu?

Ano, na golfovém hřišti v Rakousku jsou k dispozici lekce golfu pro začátečníky i pokročilé hráče. Lekce golfu se mohou objednávat přímo na golfovém hřišti nebo přes jejich webové stránky.

5. Jaké jsou otevírací hodiny golfového hřiště v Rakousku?

Golfové hřiště v Rakousku má otevřeno každý den od 8:00 do 18:00. Hřiště je otevřeno i v neděli a svátky.

6. Je na golfovém hřišti v Rakousku restaurace?

Ano, na golfovém hřišti v Rakousku je restaurace, která nabízí širokou škálu jídel a nápojů. Restaurace je otevřená každý den od 8:00 do 18:00.

7. Je na golfovém hřišti v Rakousku k dispozici ubytování?

Ano, na golfovém hřišti v Rakousku je k dispozici ubytování. Ubytování se skládá ze dvou pokojů s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. K dispozici je také venkovní bazén a terasa.

8. Jaká je nejlepší doba pro navštívení golfového hřiště v Rakousku?

Nejlepší doba pro navštívení golfového hřiště v Rakousku je v létě, kdy je krásné počasí a krajina kolem hřiště je velmi malebná. Je důležité si ale uvědomit, že v letních měsících je hřiště více vyhledáváno, což může způsobit delší čekací doby na tee.

Přejít nahoru